FAQ


Przy normalnym użytkowaniu, spokojnie możesz się nim cieszyć nawet przey wiele lat.

I-CLIP jest wyprodukowany z wysokiej jakości materiału syntetycznego, który dzięki swojej wytrzymałości jest używany również do produkcji samolotów typu Airbus A380.

Taki klip mógłby uszkodzić delikatną powierzchnię pasków magnetycznych i mikroprocesory Twoich kart, w związku z czym celowo nie zdecydowaliśmy się na jego zastosowanie.

Nie martw się! Dzięki mocnemu zatrzaskowi i swojej przemyślanej budowie, nasz I-CLIP skutecznie zabezpieczy Twoje banknoty i karty również bez niego!

I-CLIP jest specjalnie zaprojektowany do noszenia w różnych częściach garderoby, dlatego wszystkie jego krawędzie są zaokrąglone i nie ma możliwości, aby mógł się on zaczepić o jakąś inną tkaninę. Ponadto, wspomiane zaokrąglone krawędzie dbają nie tylko o Twoje ubrania, ale także o bezpieczeństwo taśm magnetycznych Twoich kart.

Nie, nie posiada. I-CLIP został zaprojektowany z myślą stworzenia małego, lekkiego i bezpiecznego portfela na karty z możliwością na dodatkowe banknoty czy rachunki. Dodatkowa kieszeń na monety byłaby sprzeczna z naszą ideą.

Monety możesz zawsze wrzucać w domu do Twojej osobistej skarbonki i, kto wie, może właśnie dzięki temu uda Ci się wreszcie w tym roku uzbierać na Twoje wymarzone wakacje!

Oprawka dla wszystkich naszych I-CLIP-ów jest produkowana z prawdziwie wysokiej jakości, naturalnej skóry zwierzęcej. Szczególną wagę przywiązujemy do ochrony gatunków chronionach i dbamy o to, aby skóra pochodziła zawsze od zwierząt z hodowoli kontrolowanej i odbywającej się w warunkach zbliżonych do środowiska naturalnego.

Tak więc, najwięcej wykorzystywanch skór pochodzi od bydła hodowanego w Aplach w Austrii. Najbardziej egzotyczne rodzaju skór, takie jak z kajmana, pochodzą z hodowli certyfikowanej, a nasza firma jest członkiem Midzynarodowego Stworzyszenia Skór Gadów.

Kolejnym kryterium w naszej selekcji skór jest sposób ich farbienia. Ważne jest dla nas przede wszystkim to, aby był to proces wykorzystujący tylko najbardziej nowoczesne i ekologiczne metody, beezpieczne dla środowiska.

Jeśli ciągle masz wątpliwości odnośnie rodzajów wykorzystywanach skór czy ich pochodzenia, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeżeli ramka I-CLIP-a byłaby wykonana z metalu, paski na kartach magnetycznych mogłyby ulec uszkodzeniu, Twoje karty łatwiej się porysować, a rachunki szybciej się zedrzeć.

Metalowy klip mógłby być albo zbyt silny i uszkodzić twoje karty czy rachunki, albo zbyt słaby i nie utrzymać swojej zawartości.

Wykorzystanie lakierowanego tworzywa sztucznego w technologii high-tech to optymalne rozwiązanie i jesteśmy z niego naprawdę dumni.

I-CLIP jest artykułem w całości wyprodukowanym w Niemczech!

Firma FLUX DESIGN PRODUCTS GmbH ma swoją siedzibę w Bad Dürkheim na Niemieckim Szlaku Wina.

Produkcja, sprzedaż i marketing mają miejsce w jednym budynku biura połączonym z zakładem wytwórczym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na zakładkę „O nas”.

I-CLIP służy od jednej do dwunastu kart.

Optymlanie sprawdza się jendak przy liczbie od 4 do 12-stu kart.

 

Banknoty można złożyć na wiele różnych sposobów. Istnieje jednak jeden szczególnie przez nas polecany, który pozwala najbardziej optymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

Zobacz nasz filmik i przekonaj się jakie to proste!

 


 

 

 

Materiał ramki I-CLIP-u jest również barwiony lakierem, dzięki czemu rysy na powierzchni są praktycznie niewidoczne.

Oczywiście, z biegiem czasu, każda skóra pokrwa się cieńką warstwą patyny. Jest to efekt codziennego, normalnego użytkowania, któremu nie można zapobiec.


Poniżej zamieściliśmy kilka zdjęć starego, używanego portfela typu I-CLIP. Można na nich zobaczyć jak on wygląda po długotrwałym, intensywnym użytkowaniu.

Prawda jest taka, że i tak prezentuje się znacznie lepiej niż jakikolwiek inny porftel!


Nie bądź seksistowski!

Zarówno mężczyźni jak i kobiety nie lubią mieć wypchanych kieszeni swoich ubrań.

Zarówno mężczyźni jak i kobiety nie lubią nosić czegoś cięższego niż to konieczne.

I nie zapominaj:

Wiele tradycyjnych portfeli nie mieści się w eleganckiej kopertówce. I-CLIP tak!

 

Z tego samego powodu, z którego masz wiele różnych butów w szafie.

I-CLIP jest dostępny w wielu różnach kolorach i modelach, abyś zawsze mógł dopasować go do Twojego stylu i ubioru.

Ponadto, warto mieć bardziej eleganckiego I-CLIP-a do pracy, bardziej klasycznego do codziennego użytku, a bardziej sportowego na siłownię.

Zastanów się dobrze, ile I-CLIP-ów potrzebujesz aby być szczęśliwy!

 

Robimy to, ponieważ jesteśmy dumni z naszego produktu!

Wybór materiału i jakość finalnego artykułu są dla nas priorytetami. Chcemy również abyś jak najwięcej wiedział o Twoim I-CLIP-ie!


Tak, oczywiście.

Jesteśmy do Twojej dyspozyci pod numerem telefonu 0049-6322-95476-309. Dzięki tej infolinii za pomocą konsultanta możesz dokonać zamówienia.

Aby omówić warunki takiej współpracy, prosimy o kontakt z przedestawicielem pod adres mailowy service@i-clip.com.

Jeśli ciągle masz pytania, możesz je nam zadać za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko, jak tylko będzię to możliwe!