Dlaczego I-CLIP?


Z tych powodów, jak i wielu innych, I-CLIP jest idealny dla Ciebie.

Zmieści się w nim wszystko to, czego potrzebujesz: Twój dowód osobisty, karty kredytowe, prawo jazdy, wizytówki, karty ubezpieczenia zdrowotnego, transportu miejskiego czy lojalnościowe, no i oczywiście banknoty.  A to wszystko w jednym, małym i bardzo lekkim portfelu.

Kartę, którą potrzebujesz, możesz znaleźć zaledwie w ułamku sekundy: wystarczy, że podejrzysz Twoje karty przez przestronne okienko z tylnej strony, przesuniesz te niepotrzebne i wyciągniesz tę, której szukasz. 

W bardzo łatwy sposób możesz również zarządzać Twoimi banknotami! Poszereguj je i ułóż wielkościowo, od 10-cio złotówek na wierzchu do najwyższych nominałów na spodzie. Umieść je równo z jednej strony, przyłóż do brzegu kart i przytrzaśnij klipem. Następnie złóż je dwukrotnie do środka i zaciśnij zatrzask. banknoty uporządkowane w ten sposób będą łatwe w manewrowaniu,  a klip pieniężny skutecznie zapobiegnie ich wysunięciu się.

W podobny sposób możesz również wkładać i nosić różnego rodzaju rachunki oraz bilety.

I-CLIP jest bardzo praktyczny i dobrze się prezentuje w każdej sytuacji, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów i naturalnej skóry zwierzęcej jest również niezwykle wytrzymały. W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór kolorów i modeli, które są wykonane z różnorodnych rodzaji skór: zaczynając od bydlęcych i cielęcej, poprzez skórę rybią (płaszczki czy jesiotra), a kończąc na skórach strusia czy kajmana. I-CLIP dostosuje się więc idealnie zarówno do Twojej osobowości jak i Twojego niepowtarzalnego stylu.

Etykieta „Wykonano w Niemczech” jest w zupełności prawdziwa, ponieważ cała produkcja ma miejsce w Bad Durkheim W Niemczech, na tzw. Zachodnim Szlaku Wina. Ramka wykonana z tworzywa sztucznego, nazwana ROBUTENSE (eng. robustness = solidność, wytrzymałość), jest nowatorskim połączeniem materiałów dających odporność na złamanie i elastyczność, co w efekcie daje gwarancję na długotrwałe użytkowanie. Zawsze może to przetestować odginając klipa do góry i upuszczając go spowrotem, tak aby usłyszeć jego charakterystyczny dzwięk przy jego swobodnym spadaniu.

 Już setki tysiący ludzi zdecydowało się na zmianę tradycyjnego portfela na nowoczesnego I-CLIP-a.

Mężczyźni uwielbiają go. Kobiety kochają nie tylko przez wzgląd na swoich partnerów. Bizenesmeni, sportowcy, ludzie miasta i prownicji, aktywni i preferujący wolniejszy tryb życia: wszyscy zaadoptowali go jako niezastąpioną część swojego życia.

Ty też dokonaj zmiany... bądź I-CLIP!